سالهای تجربه در اجرای نماهای شیشه ای و استفاده و کار با قاپک برقی های مختلف از جمله  وارداتی و شناخت نقاط قوت و ضعف دستگاه ها ، از جمله وزن دستگاه، تعداد پدها، نوع پدها، شکل پدها، تکنیک های ریز فنی، پایه دستگاه، موتور دستگاه و جز آن به ما کمک کرد بتوانیم قاپک برقی های مطمئن و کارا بسازیم، از ادعا و غلو در کار عبور کرده، از رضایت خریداران به کار خود مطمئن شویم.

به این منظور دستگاه های خود را یکسال ضمانت می کنیم.

قاپک برقی های ما هم از نوع DC و هم از نوع AC می باشند. یعنی هم قادر به تولید قاپک برقی 12 ولت هستیم و هم قاپک برقی 220 ولت.

خریدارانی که برای کارگاه استفاده می کنند- برقی AC در اختیار دارند- می تواننداز قاپک برقی 220 ولت استفاده کنند. این دستگاه ها این قابلیت را دارند که ریموت بلند به آن متصل شوند و یا اتوماتیک شیب بردارند.

خریدارانی که دستگاه را برای نصب و اجرا در نما می خواهند می توانند از نوع DC استفاده کنند. این دستگاه با موتور کم مصرف تا چند روز کار پشت سرهم نیاز به شارژ باتری ندارد. از باتری 12ولت 12 آمپرساعت بهره می برند که طی حدود 6 ساعت شارژ می شوند(با شارژر 2 آمپر).

قدرت و توان بارگیری در هر دو نوع یکسان است و اگر بگوییم که موتور DC قدرت بیشتری دارد گزافه نگفته ایم.

موتورهای وکیوم سوپاپی، توان آن را دارند نا  0.7- بار وکیوم کنند و تا 800 کیلوگرم شیشه را با 8 پد، به راحتی جابجا می کنند.

فیلم  آموزش و تحویل یکی از دستگاه های VACLIFTER با  6 پد برای وزن 600 کیلوگرم به سفارش شرکت پالار :