ما در ابتدا با اجرای نمای شیشه با تکنولوژی اسپایدر شروع به کار کردیم. نماهای بسیار مهمی را با تسمه و وینچ نصب کردیم.مثل : نمای سرپرستی بانک ملت شیراز و پروژه پیشگامان یزد ابتدای خیابان شرق.

به تدریج با تسمه و جرثقیل اجرا می کردیم : نمای مهروماه قزوین، بر خیابان خیام. 

به مرور زمان سنگینی شیشه، بر اثر طراحی نماهای شیشه در ابعاد بزرگ ، کار اجرا را سخت تر و سخت تر کرد. همچنین محدودیت تسمه و وینچ برای سیستم نماهای دیگر مثل کرتین وال و فریم لس ، ضرورت استفاده از قاپک برقی را ایجاب کرد. 

شرکت های مجری نماهای شیشه و … به مرور اقدام به وارد کردن قاپک برقی کردند. انواع ترک و چینی و هلندی با وزن و ابعاد مختلف وارد کشور شدند. اما به جهت نبود نمایندگی و ناآشنایی وارد کنندگان و نصاب ها، عمر این دستگاهها بسیار کم بود. 

این چنین شد که بنا به ضرورت کاری، ابتدا با بکارگیری و تعمیر این دستگاه شروع به کار کردیم. طوری که توانستیم با آشنایی با انواع قابک برقی اعم از DC و AC خودمان آن را با همان کیفیت وقدرت تولید کنیم.

تا به حدی که حالا می توانیم برای اولین بار در ایران، تا جایی که اطلاع داریم ، نمونه ای بسازیم که توانایی جابجایی شیشه های خم (CURVE) را داشته باشد. 

مزیت ما نسبت به دیگران در این است که علاوه بر اجرای نمای شیشه ای ، با این نوع دستگاه ها بسیار سروکار داشته ایم. یعنی ضمن ساخت سعی می کنیم که مسایل نصب و اجرا را در دستگاه لحاظ کنیم. تجربه اجرا نما به ما کمک می کند که دستگاه را با اجرا تطبیق دهیم. حتی همین الان هم تعامل با اجرا کنندگان در اصلاح و رفع ایرادهای دستگاه برای ما موثر است.

در عوض اگر سازنده ای با شیشه و اجرای آن آشنا نباشد، به ندرت بتواند دستگاهی بسازد که برای مجری و نصاب، راحت، ایمن و کارا باشد. 

به این جهت ما با سالها تجربه در اجرا نمای شیشه ای و کار با قاپک برقی ، حالا، می توانیم قاپکی مناسب و کارا و ایمن برای نصب بسازیم یا برای اجاره ارسال کنیم، و در وهله دوم دستگاه های شما را، از هر نوعی که باشد، ایرانی و یا وارداتی، تعمیر کنیم.

ما اینجا هستیم ، کارمان را از استان البرز. ماهدشت شروع کرده ایم .